otáčania sága mýto obrovsky slalom are muži dnes štrukturálne pauza skupina

ONLINE: Obrovský slalom v Aare, 1. kolo Svetového pohára LIVE | SPORTNET

SP lyžovanie [2023/2024] » muži: program, poradie | Skutočnosť.sk

SP Palisades Tahoe USA [2024]: výsledky, kto vyhral | BetArena.sk

Sölden mužom neprial, preteky boli zrušené. Na vietor doplatili aj Žampovci  | Flashscore.sk
Sölden mužom neprial, preteky boli zrušené. Na vietor doplatili aj Žampovci | Flashscore.sk

Obrovský slalom muži dnes 1. kolo / Francúzsko - Val d'Isere / výsledky |  Šport.sk
Obrovský slalom muži dnes 1. kolo / Francúzsko - Val d'Isere / výsledky | Šport.sk

Slalom muži dnes 1. kolo ONLINE Kitzbühel 2021 zjazdové lyžovanie

Obrovský slalom Žampa ONLINE 2. kolo Alta Badia muži dnes

Andres Žampa postúpil do druhého kola obrovského slalomu v Balsku | SPORTNET

Obrovský slalom mužov na majstrovstvách sveta | Športky.sk

Alpské lyžovanie: Soldeu 2024 ▶️ výsledky, poradie | BetArena.sk

Obrovský slalom muži dnes ONLINE Žampa 1. kolo Alta Badia

Zjazdové lyžovanie: Marco Odermatt sa stal v predstihu celkovým víťazom |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Marco Odermatt sa stal v predstihu celkovým víťazom | SPORTNET

Štartová listina - obrovský slalom - muži - SP Santa Caterina 5. 12. 2020 -

ONLINE: SP Sölden – obrovský slalom – muži – nedeľa – Adam Žampa dnes  (LIVE, NAŽIVO)
ONLINE: SP Sölden – obrovský slalom – muži – nedeľa – Adam Žampa dnes (LIVE, NAŽIVO)

Lyžovanie dnes: Žampovci nepostúpili do 2. kola obrovského slalomu |  SPORTNET
Lyžovanie dnes: Žampovci nepostúpili do 2. kola obrovského slalomu | SPORTNET

Adam Žampa obrovský slalom 1. kolo muži ONLINE Adelboden lyžovanie sobota  dnes LIVE
Adam Žampa obrovský slalom 1. kolo muži ONLINE Adelboden lyžovanie sobota dnes LIVE

FIS Svetový pohár obrovský slalom muži online | Lepšia.TV

Adamovi Žampovi obrovský slalom vôbec nevyšiel: Včera som začal kašľať a  dnes ledva dýcham | Športky.sk
Adamovi Žampovi obrovský slalom vôbec nevyšiel: Včera som začal kašľať a dnes ledva dýcham | Športky.sk

ONLINE: Bratia Žampovci idú úvodný obrovský slalom v Söldene (1. kolo,  LIVE) | SPORTNET
ONLINE: Bratia Žampovci idú úvodný obrovský slalom v Söldene (1. kolo, LIVE) | SPORTNET

Adam Žampa obrovský slalom 1. kolo ONLINE Kranjska Gora muži dnes LIVE NAŽIVO

Zjazdové lyžovanie: Andreas Žampa obsadil v obrovskom slalome 24. miesto |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Andreas Žampa obsadil v obrovskom slalome 24. miesto | SPORTNET

Odermatt po zjazde ovládol aj obrovský slalom, A. Žampa do 2. kola  nenastúpil | TVNOVINY.sk
Odermatt po zjazde ovládol aj obrovský slalom, A. Žampa do 2. kola nenastúpil | TVNOVINY.sk