Home

zívanie pilulka jednoducho cyklistické preteky trnava trasa Naučil som sa Frank Worthley Sophie

Trnava Tour: Kubiš vyhral druhú etapu a v celkovom hodnotení skončil druhý,  zvíťazil Čech Vaníček - Slovenský zväz cyklistiky
Trnava Tour: Kubiš vyhral druhú etapu a v celkovom hodnotení skončil druhý, zvíťazil Čech Vaníček - Slovenský zväz cyklistiky

Potvrdené! V Trnave bude vrcholiť etapa cyklistických pretekov Okolo  Slovenska | TRNAVSKÝ HLAS
Potvrdené! V Trnave bude vrcholiť etapa cyklistických pretekov Okolo Slovenska | TRNAVSKÝ HLAS

Preteky Okolo Slovenska ovplyvnia dopravu na východe - Korzár SME

O cyklopúť Trnava - Nitra 2023 bol mimoriadny záujem | KREATÍVNI ĽUDIA -  Občianske združenie
O cyklopúť Trnava - Nitra 2023 bol mimoriadny záujem | KREATÍVNI ĽUDIA - Občianske združenie

MAD Trnava – obmedzenia počas Okolo Slovenska 14.09.2022 - ARRIVA Trnava

Pod Tatry prichádza špičková medzinárodná cyklistika

Finiš etapových pretekov Okolo Slovenska bude v Trnave. Prinášame podrobné  informácie | trnava-live.sk
Finiš etapových pretekov Okolo Slovenska bude v Trnave. Prinášame podrobné informácie | trnava-live.sk

Okolo Slovenska 2024 ✔️ dátum, trasa, program | BetArena.sk

MSR v cestnej cyklistike 2024 » termín, program, trasa ✔️ Sagan |  BetArena.sk
MSR v cestnej cyklistike 2024 » termín, program, trasa ✔️ Sagan | BetArena.sk

BSK: Pre cyklistické preteky sú upravené trasy vybraných spojov liniek 249  a 269 - NaZáhorí.sk
BSK: Pre cyklistické preteky sú upravené trasy vybraných spojov liniek 249 a 269 - NaZáhorí.sk

Z dôvodu cyklistických pretekov budú v Trnave uzavreté parkoviská |  Trnavak.sk
Z dôvodu cyklistických pretekov budú v Trnave uzavreté parkoviská | Trnavak.sk

Cyklisti Trnava

Cyklistické preteky Trnava tour mali štart i cieľ v Kátlovciach – Obec  Kátlovce
Cyklistické preteky Trnava tour mali štart i cieľ v Kátlovciach – Obec Kátlovce

Pelotón pretekov Okolo Slovenska 2017 bude finišovať v Trnave hneď dvakrát  – v sobotu aj v nedeľu | trnava-live.sk
Pelotón pretekov Okolo Slovenska 2017 bude finišovať v Trnave hneď dvakrát – v sobotu aj v nedeľu | trnava-live.sk

Cez trnavský kraj prejdú cyklisti. Vo štvrtok bude 45. jazda Trnava - Rysy  | Trnavské rádio
Cez trnavský kraj prejdú cyklisti. Vo štvrtok bude 45. jazda Trnava - Rysy | Trnavské rádio

Na pretekoch Trnava Tour sa počas víkendu predstavia cyklisti z viacerých  krajín | trnava-live.sk
Na pretekoch Trnava Tour sa počas víkendu predstavia cyklisti z viacerých krajín | trnava-live.sk

Víkend bude patriť cestnej cyklistike. V Trnave sa začne Slovenský pohár |  Trnavské rádio
Víkend bude patriť cestnej cyklistike. V Trnave sa začne Slovenský pohár | Trnavské rádio

Národné cyklistické centrum môže vyrásť v Trnave, poslanci súhlasili s  memorandom so Slovenským zväzom cyklistiky | Slovenský olympijský tím
Národné cyklistické centrum môže vyrásť v Trnave, poslanci súhlasili s memorandom so Slovenským zväzom cyklistiky | Slovenský olympijský tím

Okolo Slovenska 2022 - cyklistické preteky BA-KE 4. etapy -  Bratislava-Petržalka | Podujatia | GoSlovakia
Okolo Slovenska 2022 - cyklistické preteky BA-KE 4. etapy - Bratislava-Petržalka | Podujatia | GoSlovakia

Staviteľ trasy Okolo Slovenska exkluzívne: Všetko sa opravilo, koberce  nikde nebudú (+program pretekov) | TVNOVINY.sk
Staviteľ trasy Okolo Slovenska exkluzívne: Všetko sa opravilo, koberce nikde nebudú (+program pretekov) | TVNOVINY.sk

Aktuality - UZÁVIERKA CESTY Medzinárodné cyklistické preteky "OKOLO  SLOVENSKA" - Oficiálna stránka obce Nimnica
Aktuality - UZÁVIERKA CESTY Medzinárodné cyklistické preteky "OKOLO SLOVENSKA" - Oficiálna stránka obce Nimnica

Prológ v centre Popradu: Začínajú cyklistické… | Poprad24.sk

Prvý aprílový víkend bude patriť cestnej cyklistike. Uzávera Ulice Hlboká a  Starohájska bude mať vplyv aj na linku č. 14 | Trnava
Prvý aprílový víkend bude patriť cestnej cyklistike. Uzávera Ulice Hlboká a Starohájska bude mať vplyv aj na linku č. 14 | Trnava

Najväčšie cyklistické preteky na Slovensku - DHL SEREĎMARATÓN už v nedeľu -  SereďOnline
Najväčšie cyklistické preteky na Slovensku - DHL SEREĎMARATÓN už v nedeľu - SereďOnline