Futbal ženy: Slovensko vs. Chorvátsko [26.9.] ⏩ priamy prenos | BetArena.sk

Slováci v Chorvátsku zlyhali, 0:3 - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Chorvátsko - Slovensko, ONLINE prenos z kvalifikácia MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Chorvátsko - Slovensko, ONLINE prenos z kvalifikácia MS vo futbale 2022 | SPORTNET

ONLINE: Chorvátsko - Slovensko - Naživo - Športweb

Slovensko - Chorvátsko kvalifikácia MS 2022 známkovanie hráčov | SPORTNET

Slováci nezvládli prvý polčas, po štyroch inkasovaných góloch podľahli  Chorvátsku | Flashscore.sk
Slováci nezvládli prvý polčas, po štyroch inkasovaných góloch podľahli Chorvátsku | Flashscore.sk

Zostava proti Portugalsku je známa - Správy RTVS

ONLINE Slovensko - Chorvátsko ONLINE / futbal dnes LIVE prípravný zápas |  Šport.sk
ONLINE Slovensko - Chorvátsko ONLINE / futbal dnes LIVE prípravný zápas | Šport.sk

Liga národov žien: Slovensko si v Senci poľahky poradilo s Chorvátskom |  SPORTNET
Liga národov žien: Slovensko si v Senci poľahky poradilo s Chorvátskom | SPORTNET

Kvalifikácia MS vo futbale 2022: Slovensko - Chorvátsko 0:1

Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022  (hodnotenie hráčov) | SPORTNET
Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022 (hodnotenie hráčov) | SPORTNET

SR A - Chorvátsko najčastejším súperom Slovákov, v kvalifikácii prvýkrát  naostro | Slovenský futbalový zväz
SR A - Chorvátsko najčastejším súperom Slovákov, v kvalifikácii prvýkrát naostro | Slovenský futbalový zväz

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko dnes prípravný zápas U21 (LIVE) | SPORTNET

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

Príprava EURO 2024 » SVK vs. AUT [23.3.] ▶️ kurzy | BetArena.sk

Šport v RTVS - ⚽ Zostava našej futbalovej reprezentácie na... | Facebook

Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) |  SPORTNET
Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) | SPORTNET

Chorvátsko na MS vo futbale 2022 - Zostava, zápasy, tabuľka | SPORTNET

Slovensko prehralo s Chorvátskom najtesnejším rozdielom: Mrzieť nás môžu  nepremenené šance | Športky.sk
Slovensko prehralo s Chorvátskom najtesnejším rozdielom: Mrzieť nás môžu nepremenené šance | Športky.sk