Home

chyba Vydanie pomsta humenne rimavska sobota hokej hovoriť začiatok Databáza

Rimavská Sobota bude v lige súťažiť aj s Lučencom a Detvou

O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, Humenné je už len krok od  postupu do extraligy | Športky.sk
O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, Humenné je už len krok od postupu do extraligy | Športky.sk

O niekoľko dní štartuje nová hokejová sezóna. Aké majú ambície, prezradil  Michal Slovák
O niekoľko dní štartuje nová hokejová sezóna. Aké majú ambície, prezradil Michal Slovák

Hokej: Humemné zdolalo Kežmarok 7:2:, vyhrala aj Rimavská Sobota | SPORTNET

Žilina v prvom finále Tipos SHL vyhrávala, do vedenia sa však dostalo  Humenné | Flashscore.sk
Žilina v prvom finále Tipos SHL vyhrávala, do vedenia sa však dostalo Humenné | Flashscore.sk

Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport  Slovenského pohára | Športky.sk
Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport Slovenského pohára | Športky.sk

O nás :: HKM Rimavská Sobota

Hokej HKM Rimavská Sobota - HC 19 Humenné c - SOBOTNIK.SK

16.kolo 2.ligy: Púchov stále dominuje, Rimavská Sobota zdolala Humenné |  HokejPortal.sk
16.kolo 2.ligy: Púchov stále dominuje, Rimavská Sobota zdolala Humenné | HokejPortal.sk

2.liga: Martin a Humenné do finále | HokejPortal.sk

Nováčik ulovil zámorskú posilu: Humenné posilnil urastený kanadský útočník  | Športky.sk
Nováčik ulovil zámorskú posilu: Humenné posilnil urastený kanadský útočník | Športky.sk

Soboťania nezačali dobre, Humenné má mečbal - SME | MY Novohrad

HOKEJ: Soboťania zachraňovali výsledok v posledných minútach, napokon  prehrali v predĺžení
HOKEJ: Soboťania zachraňovali výsledok v posledných minútach, napokon prehrali v predĺžení

30. kolo Vlci Žilina - HKM Rimavská Sobota 5:2 (HIGHLIGHTY)

HC Košice vs. HC 19 Humenné | kamdomesta.sk

HC 19 Humenné - Aktuálne články | Športky.sk

Hokej HKM Rimavská Sobota - HC 19 Humenné b - SOBOTNIK.SK

HOKEJ ONLINE: R. Sobota odvrátila prehru, Humenné prvý raz porazili

Hráči HKM Rimavkej Soboty podľahli Humennému vo finálovej sérii B skupiny.  Čaká ich boj o tretie miesto
Hráči HKM Rimavkej Soboty podľahli Humennému vo finálovej sérii B skupiny. Čaká ich boj o tretie miesto

HKM Rimavská Sobota - Humenné ukončilo naše postupové nádeje. Zabojujeme  ešte o bronzovú priečku. Prvé dva zápasy finálovej série východnej skupiny  odohrali hokejisti Rimavskej Soboty na domácom ľade. O úspechu sa hovoriť
HKM Rimavská Sobota - Humenné ukončilo naše postupové nádeje. Zabojujeme ešte o bronzovú priečku. Prvé dva zápasy finálovej série východnej skupiny odohrali hokejisti Rimavskej Soboty na domácom ľade. O úspechu sa hovoriť

HKM Rimavská Sobota - JOJ ŠPORT Slovensko 18 8:2 vo vloženom zápase |  HokejPortal.sk
HKM Rimavská Sobota - JOJ ŠPORT Slovensko 18 8:2 vo vloženom zápase | HokejPortal.sk

MHK Humenné - Aktuálne články | Športky.sk

FOTO-VIDEO: HKM R. Sobota podľa Humennému vysoko 2:7 Aj taký býva šport. Už  dnes však budú mať možnosť im prehru oplatiť v druhom kole
FOTO-VIDEO: HKM R. Sobota podľa Humennému vysoko 2:7 Aj taký býva šport. Už dnes však budú mať možnosť im prehru oplatiť v druhom kole

Novinky v hokejovom klube: Do obrany prichádza najproduktívnejší zadák  minulej sezóny, má titul s Humenným
Novinky v hokejovom klube: Do obrany prichádza najproduktívnejší zadák minulej sezóny, má titul s Humenným