Home

rekord pozdrav aspekt extraliga hokej 2017 18 vynikať amatér rozptýliť

Slovenská extraliga 2017/2018 finále zápas č.7 Dukla Trenčín - HC ´05  IClinic Banská Bystrica
Slovenská extraliga 2017/2018 finále zápas č.7 Dukla Trenčín - HC ´05 IClinic Banská Bystrica

Krátky proces. Nitra po žilinskej dráme bude obhajovať titul - Extraliga -  Hokej - Športweb
Krátky proces. Nitra po žilinskej dráme bude obhajovať titul - Extraliga - Hokej - Športweb

Ďalšia hokejová revolta? Kluby chcú vytvoriť novú súťaž - Extraliga - Hokej  - Športweb
Ďalšia hokejová revolta? Kluby chcú vytvoriť novú súťaž - Extraliga - Hokej - Športweb

Banská Bystrica to dokázala! Je prvýkrát majstrom Slovenska - Extraliga -  Hokej - Športweb
Banská Bystrica to dokázala! Je prvýkrát majstrom Slovenska - Extraliga - Hokej - Športweb

Po prvej tretine prehrávala už 0:3, senzačný obrat Nitry. Michalovce sú  tretím semifinalistom - Extraliga - Hokej - Športweb
Po prvej tretine prehrávala už 0:3, senzačný obrat Nitry. Michalovce sú tretím semifinalistom - Extraliga - Hokej - Športweb

TIPOS EXTRALIGA: Nitra rozstrieľala Michalovce a vedie v sérii už 2:0

Hokej extraliga » program play off ▷ zápasy, výsledky | BetArena.sk

V sobotu odštartuje play-off Extraligy juniorov, základnú časť ovládol  bratislavský Slovan | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
V sobotu odštartuje play-off Extraligy juniorov, základnú časť ovládol bratislavský Slovan | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

MS U18 2017 výsledky, Hokej Svet - Flashscore.sk

Slovenskú extraligu hral rodák z Mexika, reprezentant Grécka, Izraelčan aj  Estónci | Flashscore.sk
Slovenskú extraligu hral rodák z Mexika, reprezentant Grécka, Izraelčan aj Estónci | Flashscore.sk

Nové pravidlá hokeja prichádzajú do Extraligy, mali by zrýchliť hru

Udalosti Tipos Extraligy: Miller a Archambault sú na ceste zlomiť  historické rekordy | Flashscore.sk
Udalosti Tipos Extraligy: Miller a Archambault sú na ceste zlomiť historické rekordy | Flashscore.sk

Třinec postúpil do finále českej extraligy - Správy RTVS

Kaufland Extraliga dorastu | HC SLOVAN Bratislava | HC SLOVAN Bratislava

Také niečo česká extraliga ešte nikdy nezažila: Slovenský hrdina mal po  góle zatmenie | Športky.sk
Také niečo česká extraliga ešte nikdy nezažila: Slovenský hrdina mal po góle zatmenie | Športky.sk

TIPOS Extraliga 2017/2018 výsledky, Hokej Slovensko - Flashscore.sk

Štatistický pohľad: Po 17 rokoch bez stobodového tímu, legionári si  podmanili bodovanie | Flashscore.sk
Štatistický pohľad: Po 17 rokoch bez stobodového tímu, legionári si podmanili bodovanie | Flashscore.sk

Tipsport extraliga [CZ] play-off ▷ program, zápasy, výsledky | BetArena.sk

SLOVENSKÁ HOKEJOVÁ EXTRALIGA 1993 - 2010 V KOCKE | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
SLOVENSKÁ HOKEJOVÁ EXTRALIGA 1993 - 2010 V KOCKE | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Víťazom základnej časti Nitra, v play-out Detva a Liptovský Mikuláš |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Víťazom základnej časti Nitra, v play-out Detva a Liptovský Mikuláš | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Třinec vyrovnal sekundu pred koncom a v predĺžení si vynútil siedmy  semifinálový zápas | Flashscore.sk
Třinec vyrovnal sekundu pred koncom a v predĺžení si vynútil siedmy semifinálový zápas | Flashscore.sk

Tipos extraliga: HC Slovan Bratislava získal titul, zdolal HK Nitra |  SPORTNET
Tipos extraliga: HC Slovan Bratislava získal titul, zdolal HK Nitra | SPORTNET

TIPOS EXTRALIGA: HK Nitra nestačila na HC Košice, výhra Michaloviec

Prehľad: Kde prestúpili slovenskí hokejisti? (Tipos extraliga) | SPORTNET